FILOSOFIE - Hodinky ORIS

Přejít na obsah

FILOSOFIE ORIS

PĚT DŮVODŮ PROČ VLASTNIT HODINKY ORIS


Více než 100 let Oris vyrábí hodinky ve Švýcarsku. Hodinky Oris jsou čistě mechanické a vyznačují se výrazným designem a červeným rotorem, symbolem mechaniky Oris. Hodinky Oris jsou také známé ve spojení se známými osobnostmi z Formule 1, potápění, jazzové hudby a letectví, které nosí naše hodinky na svém zápěstí, nebo se podílejí na podpoře těchto jedinečných výtvorů.


MECHANICKÉ MYŠLENÍ

Oris je jednou z mála švýcarských hodinářských značek, které vytvářejí výhradně mechanické hodinky. Mechanické hodinky jsou objekty krásy, které jsou navrhovány podle principů, předávaných po celé generace a stejně tak budou pokračovat i ve vzdálené budoucnosti.JIŽ OD ROKU 1904

Oris je hrdý na svou dlouhou historii a dědictví předešlých generací, na které nikdy nezapomíná při vývoji nových mechanických strojků a nového designu hodinek. Hodinky Oris jsou věcí určenou pro mnoholeté použití a poskytující dlouhou životnost.DŮLEŽITÁ JE BÝT ZE ŠVÝCARSKA

Značka Swiss Made je chráněna zákonem a slouží jako záruka kvality. Všechny hodinky společnosti Oris jsou vyráběny ve Švýcarsku a jejich kvalita je řízena podle nejvyšších standardů během celého výrobního procesu.

INOVATIVNÍ A TRVANLIVÉ

Červený rotor je symbolem společnosti Oris vyjadřující jejich High-Mech přístup k výrobě hodinek. Kdykoli uvidíte červený rotor, můžete si být jisti, že je součástí originálních a cenově dostupných hodinek Oris, které jsou inovativní, funkční a navržené tak, aby přinášely potěšení po mnoho let.
DUCH NEZÁVISLOSTI

Oris je nezávislá společnost, což znamená, že dodržování důležitých hodnot značky má stále ve svých rukou. Také to předznamenává velké odhodlání k efektivním inovacím a nikdy nekončícímu prozkoumávání užitečných funkcí, které naši zákazníci chtějí i potřebují.

Návrat na obsah