IN-HOUSE KALIBRY - Hodinky ORIS

Přejít na obsah
CALIBRE 403

Oris CALIBRE 403 s automatickým nátahem sdílí stejnou základní architekturu a stejný vysoký výkon s in-house Calibrem 400 automatic, s pětidenní rezervou chodu, zvýšenou anti-magnetickou ochranou a 10letou zárukou. K těmto funkcím jsou zde navíc malá vteřinovka na pozici 6 a známá funkce „pointer date“ (ukazatel data). Jedná se o prvotřídní strojek se silným příběhem, vytvořený pro moderní svět současnosti.
CALIBRE 401

Oris CALIBRE 401 je strojek s automatickým nátahem a s pětidenní rezervou chodu, s vysokou úrovní anti-magnetické ochrany, s 10letými doporučenými servisními intervaly a s 10letou zárukou.
CALIBRE 400

Oris CALIBRE 400 je strojek s automatickým nátahem, s pětidenní rezervou chodu, se zvýšenou úrovní anti-magnetické ochrany, 10letými doporučenými servisními intervaly a s 10letou zárukou.
CALIBRE 115

Strojek CALIBRE 115 typu skeleton, disponuje 10denní rezervou chodu, nelineárním indikátorem rezervy chodu a umožňuje pohled na vnitřní mechanismus strojku.
CALIBRE 114

Tento strojek kombinuje 10denní rezervu chodu, patentovaný nelineární indikátor rezervy chodu společnosti Oris, ukazatel data a prvně v historii je  druhé 24hodinové časové pásmo provedeno s rozlišením půlhodin. Žádné jiné švýcarské mechanické hodinky nedisponují těmito dvěma komplikacemi v jednom strojku.
CALIBRE 113

Calibre 113 sdílí stejnou základní architekturu s kalibry Oris Calibres 110, 111 a 112, ale obsahuje nový business kalendář, který zobrazuje den, datum, týden a měsíc roku.
CALIBRE 112

Oris CALIBRE 112, s mechanickým nátahem, s 10denní rezervou chodu, s patentovanou nelineární indikací rezervy chodu a s funkcí ukazatele data, s druhým časovým pásmem a s indikací den/noc.
CALIBRE 111

Oris CALIBRE 111, s mechanickým nátahem, s 10denní rezervou chodu, s patentovanou nelineární indikací rezervy chodu a s funkcí ukazatele data.
CALIBRE 110

Oris CALIBRE 110 byl interně vyvinut společností Oris a byl vyroben ve spolupráci se švýcarskými specialisty. Má čistý průmyslový vzhled v souladu s filozofií hodinářství společnosti Oris.
Návrat na obsah