DUCH 90. LET - Hodinky ORIS

Přejít na obsah
PŘÍBĚHY

SPOLEČNÝ SEKRETARIÁT
WADDENSKÉHO MOŘE

Projekty Oris's Change for the Better obletěly celý svět. Nyní se pozornost zaměřuje na Waddenské moře, které je na seznamu světového dědictví UNESCO.
ZMĚNA K LEPŠÍMU
Stejně jako příroda je kampaň Oris's Change for the Better neomezená smlouvami nebo hraničními kontrolami, je také holistická. Změna k lepšímu je o zachování naší planety, stejně jako o zlepšování lidských životů.Za poslední desetiletí jsme spolupracovali s neziskovými ekologickými organizacemi a úklidovými organizacemi po celém světě. S podporou našich maloobchodníků, tisku a koncových spotřebitelů přinesla partnerství, jako jsou ta, která jsme vytvořili s Coral Restoration Foundation a Whale and Dolphin Conservation, skutečnou změnu ve světových oceánech.

Změna k lepšímu zahrnuje také sociální projekty. Spolupracujeme s Movemberem, nadací Carl Brashear Foundation a v poslední době jsme navázali partnerství s nadací Roberto Clemente Foundation. Každý pracuje na změně životů a má za sebou osvědčené výsledky.

Náš nejnovější projekt je se sekretariátem Common Wadden Sea (CWSS), třístrannou organizací pokrývající Dánsko, Německo a Nizozemsko, která pracuje na ochraně a ochraně Waddenského moře, největšího neporušeného přílivového plochého systému na světě. V roce 2009 mu UNESCO udělilo status světového dědictví, aby odráželo jeho význam pro globální biologickou rozmanitost.

Potřeba převzít odpovědnost za náš svět nikdy nebyla větší. Pandemie Covid-19 ukázala, že naše návyky se musí změnit, aby byl náš svět chráněn pro budoucí generace.
Gary McKenna
Ve společnosti Oris bereme tuto odpovědnost extrémně vážně, a proto jsme na misi přinést změnu k lepšímu. Kromě uzavírání partnerství s ochranářskými agenturami a podpory projektů určených k vyčištění světových vodních zdrojů jsme také v Hölsteinu na cestě k udržitelnosti.

Naším letošním cílem je stát se klimaticky neutrální. To znamená podniknout kroky k větší recyklaci, snížení emisí, zlepšení našich výrobních zařízení a mnoho dalšího.

Toto partnerství nás velmi motivuje. Vzhledem ke své třístranné organizaci a statusu Waddenského moře na seznamu UNESCO si CWSS pečlivě vybírá partnery a zajišťuje, aby byly v souladu s environmentálními kodexy a postupy. Jsme hrdí na to, že jsme prošli tímto výběrem.

Příroda nezná hranic, stejně jako kampaň Oris za změnu k lepšímu. Je to globální a hmatatelné poslání udělat ze světa lepší místo.
"STEJNĚ JAKO PŘÍRODA JE I KAMPAŇ ORIS'S CHANGE FOR THE BETTER NEOMEZENÁ SMLOUVAMI NEBO HRANICEMI"

SPOLEČNÝ SEKRETARIÁT WADDENSKÉHO MOŘE
Návrat na obsah